EN LT RU
Klaistvita
Apie musNaujienosVykdomi projektaiAtlikti projektaiKarjeraKontaktai
Klaistvita tinklinio komanda

Vandentiekio tinklų
įrengimas

Įvairūs
žemės darbai

Aplinkos
tvarkymo darbai

Technikos nuoma

Vandentiekio tinklų
įrengimas
Įvairūs
žemės darbai
Aplinkos
tvarkymo darbai
Technikos nuoma

Lauko vandentiekio tinklų įrengimas, lauko buitinių nuotekų tinklų įrengimas, lauko lietaus nuotekų tinklų, priešgaisrinių talpų įrengimas

Statybos aikštelės įrengimas, tvenkinių kasimas, žemės darbai

Žalios vejos įrengimas bei atstatymas, asfaltbetonio dangos įrengimas, šaligatvių bei kelių įrengimas

Tansportas ir statybinė technika ir remontas Atliekame suvirinimo ir tekinimo,frezavimo įvairius dardus

 

Kodėl verta rinktis mus?

 
Mūsų darbuotojų profesionalumas ir ilgametė patirtis padeda įgyvendinti Jūsų projektus.
Turimos technikos pasirinkimas - nuo eskavatorių iki sunkvežimių. Viskas vienoje vietoje ir laiku.
Daug darbuotojų, daug patirties, geri vadovai -
galutinis produktas.
 
 

Kontaktai

 

UAB "Klaistvita"

Minijos 180c, Klaipėda, LT-93269

Tel. +370 46 42112 1

Fax. +370 46 42112 0

El.paštas:  info@klaistvita.com,

                 info@klaistvita.lt,  klaistvita@gmail.com

  

Virginijus Vitkus / direktorius         Mob. +370 698 75 578   virginijus@klaistvita.com

Gintaras Vitkus / komercijos direktorius          Mob. +370 687 56 750                 gintaras@klaistvita.com

Vanda Lavrenjavienė / vyriausia buhalterė       Mob. +370 699 36 456                 buhalterija@klaistvita.com

 

Arunas Cibulskas / projektų vadovas                Mob.  +370 67 8 81 757   (arunas@klaistvita.com)

Endrius Mikužaitis / darbų vadovas                   Mob.  +370 683 37 174   (endrius@klaistvita.com)

Remigijus Vaitkus / darbų vadovas                    Mob.   +370 606 90030  (remigijus@klaistvita.com)

Vytenis Baranauskas / darbų vadovas               Mob.  +370 683 03 909  (vytenis@klaistvita.com)

Gediminas Šiaulys / statybos projektų vadovas   Mob. +370 645 66 631  (gediminas@klaistvita.com)

  

Parašykite mums  

Vardas*:

Tel.:

E-paštas*:

Tekstas*:

 
* - Privaloma įvesti
 

sprendimas webmod: Svetainių kūrimas